Skip to main content
 

KRUSZARKA

Oferujemy Państwu usługi kruszarką szczękową Brown Lenox K114 w zakresie kruszenia i mielenia gruzu betonowego, ceglanego oraz kamienia. Jest to doskonały sposób na recykling gruzu budowlanego. Nasza kruszarka ma wydajność przekraczającą 150 t/godz i dzięki mobilności jest gotowa do pracy w
miejscu wskazanym przez klienta. Materiał przeznaczony do kruszenia nie powinien jednak mieć wymiarów przekraczających 1000 x 700 x 1000 mm, jest to warunek konieczny. W naszej ofercie znajdą Państwo również koparki i ładowarki, które są niezbędne do działania kruszarki. Aby cały proces mógł się rozpocząć, koparka lub ładowarka podaje gruz bezpośrednio do kosza zasypowego, gdzie jest on poddawany pierwszym obróbkom.
150 t/godz
Mobilność
Oszczędność czasu i kosztów
Osiągi frakcji od 0-31 mm
Materiał nadaje się do utwardzania terenu lub podbudowę pod kostkę
Brak odpadów
Kruszenie gruzu pozwala zaoszczędzić nakłady kosztów i przede wszystkim czasu. Gruz przetworzony w taki sposób idealnie nadaje się jako materiał do utwardzania terenu lub podbudowa pod kostkę i co najważniejsze, nie staje się niechcianym odpadem a towarem, który można zagospodarować. Nasz sprzęt umożliwia osiągnięcie frakcji od 0 do 31 mm.