Kruszarka

Close

FREE QUOTE TODAY

Fill out the form below and get a free quote today.
    Oferujemy Państwu usługi kruszarką szczękową Brown Lenox K114 w zakresie kruszenia i mielenia gruzu betonowego, ceglanego oraz kamienia. Jest to doskonały sposób na recykling gruzu budowlanego. Nasza kruszarka ma wydajność przekraczającą 150 t/godz i dzięki mobilności jest gotowa do pracy w
    miejscu wskazanym przez klienta. Materiał przeznaczony do kruszenia nie powinien jednak mieć wymiarów przekraczających 1000 x 700 x 1000 mm, jest to warunek konieczny. W naszej ofercie znajdą Państwo również koparki i ładowarki, które są niezbędne do działania kruszarki. Aby cały proces mógł się rozpocząć, koparka lub ładowarka podaje gruz bezpośrednio do kosza zasypowego, gdzie jest on poddawany pierwszym obróbkom.

    Kruszenie gruzu pozwala zaoszczędzić nakłady kosztów i przede wszystkim czasu. Gruz przetworzony w taki sposób idealnie nadaje się jako materiał do utwardzania terenu lub podbudowa pod kostkę i co najważniejsze, nie staje się niechcianym odpadem a towarem, który można zagospodarować. Nasz sprzęt umożliwia osiągnięcie frakcji od 0 do 31 mm.

    napisz do nas